Rekrutacja 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW NA STACJONARNE I NIESTACJONARNE STUDIA II STOPNIA KIERUNEK ZARZĄDZANIE
| Rekrutacja Awf

WYDZIAŁOWA SEKCJA DO SPRAW REKRUTACJI

NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA SPORTEM I TURYSTYKĄ

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE II-GO STOPNIA 2024/2025

KIERUNEK ZARZĄDZANIE

tel. 32 207 51 55 ; 32 207 52 70

Osoby zakwalifikowane do przyjęcia, zamieszczają w systemie IRK w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 lipca 2023 r. (godz. 24:00) następujące dokumenty:

1. skan własnoręcznie podpisanej ankiety osobowej zawierającej zdjęcie kandydata oraz dane osobowe.

2. skan dyplomu ukończenia studiów i kompletnego suplementu do dyplomu (wszystkie strony) lub zaświadczenie o ukończeniu studiów;

3. skan zaświadczenia lekarskiego.

Uwaga!!!

Niewprowadzenie w/w dokumentów w wyznaczonym terminie lub stwierdzenie przez Sekcję Wydziałową na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką wprowadzenia nieprawidłowych wyników lub informacji, mających istotne znaczenie przy postępowaniu rekrutacyjnym, skutkować będzie wykreśleniem z listy zakwalifikowanych do przyjęcia.