Rekrutacja 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

II TURA REKRUTACJI - KANDYDACI NA STUDIA II STOPNIA KIERUNEK ZARZĄDZANIE
| Rekrutacja Awf

II TURA REKRUTACJI - KANDYDACI NA STUDIA II STOPNIA KIERUNEK ZARZĄDZANIE

WYDZIAŁOWA SEKCJA DO SPRAW REKRUTACJI

NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA SPORTEM I TURYSTYKĄ

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE II-GO STOPNIA 2024/2025

KIERUNEK ZARZĄDZANIE

tel. 32 207 51 55, 32 207 52 70

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia II-go stopnia na kierunek Zarządzanie w II turze rekrutacji nastąpi
17 września 2024r o godzinie 12.00.

Osoby zakwalifikowane do przyjęcia w II turze rekrutacji, zamieszczają w systemie IRK w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 września 2024r. (g. 24:00) następujące dokumenty:

1. skan własnoręcznie podpisanej ankiety osobowej zawierającej zdjęcie kandydata oraz dane osobowe,

2. skan dyplomu ukończenia studiów i kompletnego suplementu do dyplomu (wszystkie strony) lub zaświadczenie o ukończeniu studiów,

3. skan zaświadczenia lekarskiego,

Uwaga

Niewprowadzenie w/w dokumentów w wyznaczonym terminie lub stwierdzenie przez Sekcję Wydziałową na Wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką wprowadzenia nieprawidłowych wyników lub informacji, mających istotne znaczenie przy postępowaniu rekrutacyjnym, skutkować będzie wykreśleniem z listy zakwalifikowanych do przyjęcia.